HAKKIMIZDA

               

      Biz de senin gibi sağlığımıza çok önem veriyoruz. Günümüz yaşamının stres kaynakları ile başa çıkabilmek için dengeli bir ruh haline ve sağlıklı bir bedene sahip olmak için ne yediğimize ve ne içtiğimize dikkat etmek ilk kuralımız.

 

Sağlıklı Yaşam Ürünleri alanında 2016 yılında hizmet vermeye başlayan Trust Gıda, FitDünya ve Bella Nut kuruluşlarıyla spor aksesuarları ve gıda takviye ürünlerini müşterileriyle buluşturarak yaşam kalitelerini arttırmayı hedeflemektedir. Trust Gıda, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış ve kaliteyi sadece ürettiğimiz ürünlerde değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi istemektedir. 

 

MİSYONUMUZ VİZYONUMUZ

Ulusal ve uluslararası standartlarda, en iyi kalitede hammadde kullanarak, hijyenik ortamda, müşteriyi memnuniyetini esas alan ve kaliteli ürünler üretip, yerli ve uluslararası pazarda saygınlık ve güven kazanarak kalitemizi ve bilinirliğimizi devam ettirmek. 

Deneyimlerini nitelikli iş gücü ile birleştirerek ürettiği doğal, sağlıklı, kaliteli, lezzetli, katkısız ve enerji veren ürünler ile ulusal ve uluslararası pazarda sektörün bilinen, sevilen ve güvenilen markası olmak.

 

 

Fitdunya.com ailesinin değişmez bir parçası olan her bir müşterimize gösterdiğimiz önem ve profesyonel hizmet anlayışı ile e-ticaret sürecimizi en titiz şekilde yürütüyoruz. Görevimiz, müşterilerimizin ihtiyacı olan proje ve servislere yenilerini ekleyerek hizmet kalitemizi sürekli en üst düzeyde tutmaktır.

 

1.%100 Müşteri Memnuniyeti

fitdunya.com’dan alışveriş yaparken kalite ve memnuniyetin her zaman ön planda tutulduğunu ve ihtiyacınız olan hizmetlerin en ince ayrıntısına kadar profesyonel bakış açısıyla tasarlandığını hissedeceksiniz.

 

2.Ayrıcalıklarımız

 

Daha iyi hizmet verebilmek için imkanlarımızı teknolojinin sağladığı en son yenilikler ile bir araya getirerek sizlere sunuyoruz.

  • Mobil Uygulama
  • Sipariş Takibi
  • Sürpriz Kampanya Fırsatları
  • En Doğru ve Uygun Hediye Çeki Biriktirme Fırsatı